Hakkımızda

Stil Trafik 2011 yılında faaliyetlerine elektrik, aydınlatma işleriyle başlamıştır. Firmamız faaliyetlerine karayollarında tünellerde bakım, onarım ve led buton sistemleri yapım işleri ile başlamış olup, daha sonrasında faaliyet alanına yol çizgi işlerini de ekleyerek çalışmalarına devam etmiştir.  Tam 5 yıllık bir geçmişimiz olmasına rağmen yapmış olduğumuz ve halihazırda almış olduğumuz işlerle gücümüzü, varlığımızı ve kalitemizi hissettirmeye devam etmekteyiz.  Stil Trafik olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Site üzerinden bizimle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi iletebilirsiniz.  Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız işlerin resimlerini tanıtacağız. Blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatına soktuk.  İlerleyen süreçlerde Stil Trafik olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, web siteleri de online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz.

Kalite Politikamız

Marka olmanın şartı;Kalite
-Müşterilerin hizmetten beklediği performansın fiyat, maliyet, zaman gibi bileşenlerle optimum seviyede buluşturulmasıdır.
-Çalışanların dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluktur.
-Şirket vizyonu ve müşteri beklentileri ile doğru orantılı olarak şekillenir.
-Ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.
-Anlayışını yansıtmadaki/uygulamadaki başarısı; çalışanların doğru şekilde bilinçlendirilmesi ve katılımı ile artacaktır.
-Vurgu yapan insan/teknoloji merkezli duruşu, pazardaki payını ve yeni ürün/hizmet alanı araştırmalarında sağlayacağı başarıyı artıracaktır.tır.

Kalite Politikamız
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Stil Trafik markasının temelleri "Kalite Kontrol" ve "Ar-Ge" üzerine kurulmuştur. Hızla gelişen teknolojinin, doğru bilginin şekillendirdiği sektörde öncü olabilmek ve mevcut düzenini bu iki çizgiye paralel olarak geliştirmek için çalışır. Daha verimli, daha kaliteli ve daha ekonomik çalışma standartlarını geliştirmek adına sergilediği çabanın, hizmetlere olduğu kadar prestijin korunmasına ve kalıcı başarıya ulaşılmasına da katkı sağlayacağına inanır.

Öncelikli olarak "bilgi üretimini" destekleyen Stil Trafik, yenilenerek ilerleme prensibini savunur. Pazarın ihtiyaçlarını yakından gözlemleyerek, ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını aralıksız sürdürür.

info@stiltrafik.com adresinden bilgilerinizi gönderebilir ve bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Çalışmalarımız

Çalışmalarımızı, müşterilerimizin hizmetten beklediği performansın fiyat, maliyet, zaman gibi bileşenlerle optimum seviyede buluşturarak yürütüyoruz.
Faaliyetlerimiz, şirket vizyonu ve müşteri beklentileri ile doğru orantılı olarak şekillenirken, ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedef doğrultusunda icra edilmektedir.

vizyonumuz ve degerlerimiz

Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Yenilik odaklı girişimci ruhumuzdan aldığımız motivasyon ve işinde uzman güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda büyümeye devam ederken ülkemize katma değeri yüksek hizmetler sunmak.

Türkiye'yi başarıya taşıyacak işlerde öncü olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz...