Satış ve Para İadesi

SATIŞ VE İADE HÜKÜM VE ŞARTLARI ("HÜKÜMLER")

Stil Trafik'i kullandığınız için teşekkür ederiz. http://stiltrafik.com adresinde bulunan ürünlerimizi kullanırken, değerlendirirken ve satın alırken memnun kaldığınızdan emin olmak istiyoruz. Stil Trafik ile, posta yoluyla yukarıda belirtilen kayıtlı adresinden, Pazartesi-Cuma günleri ve 09:00-18:00 saatleri arasında +90 212 491 01 44 telefon aracılığıyla veya info@stiltrafik.com adresine e-posta göndererek iletişim kurabilirsiniz.

Yasal İade ve İptal Hakları

Tüketicinin, malları aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içinde, herhangi bir kanuni veya cezai sorumluluğu doğmaksızın ve reddetme gerekçelerini belirtmesi gerekmeksizin malları veya hizmeti reddetme ve sözleşmeyi feshetme hakkına sahip olduğunu kabul ediyor ve vazgeçme ihbarının satıcıya veya tedarikçiye ulaşmasından sonra malları geri almayı taahhüt ediyoruz.

Standart İade Politikası

Herhangi bir nedenle siparişinizi iptal etme, bir ürünü iade etme veya bir hizmet sözleşmesini iptal etme hakkına sahipsiniz. Stil Trafik'ten satın alınan bir ürünü iade etmek veya bir hizmet sözleşmesini iptal etmek için iade veya iptal niyetinizi bildirmeniz için ürünün/ürünlerin sizin tarafınızdan veya belirttiğiniz başka biri tarafından fiziksel olarak teslim alındığı veya hizmet sözleşmesinin imzalandığı tarihten itibaren 14 gün içinde bize iletin. Bu haklarınızı kullanmak için, bir ürünü iade etme veya bir hizmet sözleşmesini iptal etme niyetinizi açık bir şekilde belirtmeniz yeterlidir.

 

 

Fiyatlar ve Fiyat İndirimleri/Düzeltmeleri

Stil Trafik ürünlerinin fiyatlarını herhangi bir anda değiştirme ve istemeden oluşabilecek fiyat hatalarını düzeltme hakkını saklı tutmaktadır. Fiyat hatası söz konusu olmadığı sürece, fiyat değişiklikleri Stil Trafik tarafından kabul edilmiş siparişleri etkilemeyecektir. Fiyat hatası olduğu takdirde, hatayı size bildireceğiz ve size işleme doğru fiyatla devam etme veya ek bir maliyet ödemeniz gerekmeden siparişinizi iptal etme seçeneklerini sunacağız. Özel satış etkinliklerinde yapılan indirimler gibi sınırlı bir zaman için yapılan fiyat indirimlerinin bu kapsama girmediğini bilgilerinize sunarız.